Kırıkkaledeki yurt rehberiniz !
Kırıkkaledeki yurtlar hakkında tarafsız bilgi edinebileceğiniz tek kuruluş !

Yurt

İlgi Çeken Yurtlar

IMGYurt Rehberinize Hoş Geldiniz

Bir girişimcilik örneği olan KırıkkaleYurt.Com, tarafsız analizi yapan tek kuruluştur !

Bundan 12 sene önce kendisini internet ortamına adamış olan EvrenWeb'in hiç bitmeyen girişimcilik ruhunun bir eseridir bu site. Siz kendinizi veya çocuğunuzu emanet ediceğiniz yurdu ararken, KırıkkaleYurt.Com doğru tercih ve doğru bilgilendirilmeniz için elinden geleni yapacaktır. Peki tarafsızlığımız konusunda kendimize nasıl bu kadar çok güveniyoruz ?

  • Burada yer alan yurtlar, kendilerine güvenini ispatlamış kuruluşlardır. Biz değil, onlar kayıt yaptırmak için bize başvurmuşlardır !
  • Yurtlar hakkındaki yorumlar bizim değil, öğrencilerin yorumlarıdır. Bu yorum benim hoşuma gitmedi, sileyim gibi bir durum hizmet sözleşmemize aykırıdır.

Önerilen Hizmetler

IMGEğer bir yurdunuz var ve kendinize güveniyorsanız, reklam için başka bir tercihiniz olamaz !

Öncelikle yurdunuzu sitemize kaydettirmeniz lazım. Bu işlem çok basit, buradan iletişime geçebilirsiniz. Fakat kayıt ettirmeden önce dediğimiz gibi, kendinize ve yurdunuza güvenmeniz lazım ! Eğer bu işi ciddiyeti ile yapmıyorsanız yurdunuz hakkında yapılacak yorumlar hoşunuza gitmeyebilir!

IMGBen yandım, başkası yanmasın ya da bu yurdu herkes görmeli diyorsan, yorumlarını esirgeme !

Sizlerin yapacağı yorumlar, kırıkkale üniversitesini yeni kazanmış öğrencilerin yönlendirilmesine büyük katkıda bulunacaktır. Eğer bir doğru yada yanlışı biliyorsanız, bunu o yurda gitmeyi düşünen herkesin bilmeye hakkı var değilmi ? O yüzden yorumlarını sakın esirgeme, merak etme kişisel bilgilerin her daim saklı kalacak, söz veriyoruz !