Gülbaba Erkek Öğrenci Yurdu

Gülbaba Erkek Öğrenci Yurdu
Adres:YENİDOĞAN MAH.CUMHURİYET CAD.NO:43
Telefon:
E-Posta:can@kirikkaleyurt.com
Web:

Bu işletmenin sahibi sen misin ?

Bizimle iletişime geçerek, işletmenin iletişim bilgilerinin görünmesini hemen sağlayabilirsin.

Yorumlar

 1. veysel Ünal

  Ben bu yurtta kalmak istiyorum ama belletmenler davarlık yapıp beni yurttan sogutarak yurdu egemenliği altına almaya çalışıyorlar buradayız.

 2. İhsan YILDIZ

  Bu yurtta kalıyorum.Yurdun yeri,yönetimi değişti.Yurdumuz Yenişehire taşındı ve herşeyi yeni bir yurt.Yataklar dolaplar halılar,bulunduğu bina.Yönetim ve yemekler değişti.Herşey çok güzel.

 3. Selman

  şu an bu yurttayım ve saat 12de gelmesei gereken öğlen yemeği hala gelmedi saat 12:35. böyle saçma sapan bi sistem var ve kimse düzeltmeye çalışmıyor.müdür beyi sadece para vereceğiniz vakitlerde yurtta bulabilirsiniz onun dışında yok yurtta.

 4. Ahmet

  Arkadaşlar bende arkadaşa katılıyorum kesinlikle gül baba erkek öğrenci yurduna gelmeyin. İnternet dedikleri bi katta modem var. yönetim çok kötü. İnternet alıcısı kullanan kişiler var ama yönetim bunları bulup toplayamadı bile. odalar zaten 5 kişilik bildiğiniz koğuş gibi.

 5. mert

  Aklınız varsa bu yurda yazılmayın fiyatı yüksek hiçbir şey yolunda değil yemekler yenmiyor.kahvaltı namına hiçbirşey çıkmıyor.Sıcak su var sözde ama genelde olmuyor.bi kombi bozuldu yapılmıyor. kışın ortasında iki gün soğukta kaldık.interneti çok yavaş.hatta 12den sonra kapalı bi internet var.

Yorum Yaz

(Anonim yorumları kabul etmiyoruz)